+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Одеса | (Одеська область) 866++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Замовлення і доставка квітів Одеса - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Одеса без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Одеса. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
587 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
417 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
395 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
417 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
394 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
469 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
492 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
514 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
606 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
548 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
585 грн.
   
троянда 9 шт., лента
455 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Одеса вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Одеса – багатомільйонне місто, в якому проживає величезна кількість як корінних жителів, так і гостей міста. І всі вони відзначають значимі дати – дні народження, ювілеї, корпоративи та інші свята. Саме тому така популярна послуга доставка квітів Одеса пропонує безліч варіантів букетів. У місті створена та успішно функціонує величезна кількість квіткових магазинів, ринків і базарів. Сьогодні живі квіти можна придбати скрізь, але якщо ви хочете бути упевненими в їх якості, зручна служба доставка квітів в Одесі зробить це за вас за лічені хвилини. Для того, щоб замовити квіти по Одесі достатньо мати доступ до зручної мережі інтернет. Сьогодні доставка букетів в Одесі проходить при допомозі курєрської служби. Замовлення можна зробити на зручному сайті інтернет магазина живих квітів. Саме тут представлений величезний асортимент, який не залишить байдужим жодного любителя прекрасного. В інтернет магазині можна підібрати вишукані троянди, красиві орхідеї, ніжні лілії, різнокольорові гвоздики та інші чудесні живі квіти. Всі вони прикрашені декоративною зеленню, сухоцвітами, додатковими метеликами і стрічками. Сучасна красива упаковка робить букет особливо привабливим та вишуканим. Така квіткова композиція дозволить подарувати іменинникові хороший настрій та прекрасні позитивні емоції. Живі квіти дарують нам приємні миті, про які залишаються чудові спогади на все життя. Якщо ви ще не вирішили який подарунок придбати близькій людині, придбайте для нього вишуканий букет живих квітів.

Доставку квітів Одеса - (Одеська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»